Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Firma powstała w roku 1984, jako Zakład Remontowo - Budowlany Jerzy Emil Borys.

Od 2 lutego 2002 już pod szyldem MASTER Emil Borys Sp. J. jako firma rodzinna rozwija się realizując w generalnym wykonawstwie:
budowy obiektów sportowych, szkół, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, a także wiele nietypowych przedsięwzięć jak rozbudowa i modernizacja obiektów takich firm jak MLEKOVITA czy POLMOS. Wieloletnie doświadczenie oraz park maszynowy pozwalają nam poszczycić się szeregiem inwestycji zrealizowanych terminowo i bezusterkowo.

Oferujemy Państwu realizacje inwestycji w tzw. Generalnym Wykonawstwie, prosimy o rozważenie poniższych argumentów, dla których warto wybrać właśnie nas:

Kompetencje

Zatrudniamy ponad 100 osób. Ich kompetencje jak i doświadczenie pozwala na podejmowanie nawet największych wyzwań. Natomiast nowoczesny park maszynowy zapewnia krótkie terminy realizacji.

Kompleksowość

Zarówno dzięki naszej kadrze, jak i podmiotom współpracującym (stałym podwykonawcom i dostawcom) – możecie Państwo liczyć na płynną i kompetentną obsługę. Nasi specjaliści gotowi są do pomocy już na etapie planowania – od pozyskania terenu na inwestycję, projektu, poprzez prowadzenie etapu planowania uzyskania niezbędnych pozwoleń a na realizacji i przekazaniu do użytkowania kończąc. Nie stawiamy sobie ograniczeń – chcemy działać jako partner Inwestora – stąd nieustanne poszerzamy naszą ofertę tak, aby w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z przygotowaniem, projektowaniem, planowaniem i realizacją inwestycji.

Terminowość

Jako jedna z nielicznych firm – możemy pochwalić się realizacjami ukończonymi przed planowanym terminem, który wydał się nie do zaakceptowania dla innych wykonawców. Dzięki starannemu przygotowaniu logistyki każdej budowy – zyskujemy nie tylko cenny czas ale również ograniczamy błędy

Jakość

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i prowadząc na bieżąco wdrożenia i szkolenia dotyczące nowych technologii uzyskujemy akceptację w oczach klientów poszukujący rzetelnych i kompetentnych przedsiębiorstw.